KURUL GROUP

Kurul Group, 1991 yılında kurulmuş olup  Dış Ticaret, İnşaat ve Tarım  sektörlerinde faaliyet gösteren aktif bir şirkettir. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olan Kurul Group, farklılığının bilincinde ve sorumluluklarının farkında olarak çağdaş ve dinamik yapısıyla sektöründe önderlik etmeye devam etmektedir.

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin kaynak yaratmaktan geçtiğini unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü “olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemize güç verdiğinin bilincinde bir dünya oyuncusu olmak en temel ilkelerimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Şirket  prensiplerine ve kurumsal kimliğe bağlı hareket ederek ISO standardının  gereklerini  yerine getirecek şekilde uygulanması ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak,
Müşteri memnuniyetinin ve kalitede sürekliliğin oluşması, tüm çalışanların yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen bireyler haline gelmeleri için eğitime  ve ekip çalışmasına  önem  verilmesini ,
İçinde bulunduğumuz topluma saygılı, uluslararası örnek bir kuruluş olmak, Kalite Politikamız olarak benimsenmiştir.

VİZYON 
Faaliyet gösterdiği bütün alanlarda; Farklılıklar oluşturarak kalıcı üstünlükler sağlamak. Yurt içi ve dışında ki müşterilerine yenilikçi, kaliteli hizmet ve çözümler sunan, tüm paydaşları için vazgeçilmez küresel bir şirket olmak.


MİSYON 
İstikrarlı bir büyüme sağlayarak ülke ekonomisine   katkıda   bulunmayı ve bunu yaparken müşterilerine, çalışanlarına, hissedarlarına, paydaşlarına, kurumsal etik değerlere, çevreye saygılı ve duyarlı olmayı, şeffaf, net ve denetlenebilir olmayı misyon edinmiştir.
 


 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis